Über uns

Naší vizí je pomáhat lidem vytvářet jejich šťastný a spokojený život. Pořádáme kurzy Metody RUŠ, metody vědomé a logické práce s myšlenkami a emocemi. Pomocí této metody je možné se zbavit mnoha těžkostí úplně, v relativně krátké době a s trvalými účinky. Je to moderní, jednoduchá, praktická, logická a věcná metoda pro současného člověka. Můžete ji použít k řešení jakéhokoliv mentálního (emocionálního), fyzického (fyzického), mentálního (myšlenkového) problému.

Oficiální web Metody RUŠ: https://www.metodarus.cz/cz

Našim přáním je účastníkům poskytnout na našich kurzech ideální prostředí, které by samo o sobě mělo příznivý účinek na duši. Proto jsme koupili Hotel Chytrov, který provozujeme. Pokud hledáte místo pro odpočinek od povinností, stresu a shonu, počítačů a mobilních telefonů, potřebujete jen tak být v lůně přírody, toulat se přátelským krajem smíšených lesů a luk, je Chytrov místem právě pro vás – postaráme se o vás jako o vlastní ;-).

Chováme se ekologicky a šetrně k přírodě, vaříme chytře – to znamená bez masa, sezónně, z místních surovin a z velké části v biokvalitě. Vyrábíme vlastní výrobky jako sirupy, chytrolády (džemy), slané i sladké mlsání, křupavé zapečené mmüsli, pečeme kváskové chleby, originální sušenky i zdravé vánoční cukroví... I tyto výrobky už brzy najdete v naší nabídce.

Web hotelu Chytrov: https://www.chytrov.cz/

Jo, a balíme pro vás zero-waste, do použitých obalů ;-).

Přejeme vám radost z nákupu u nás.

© ARSYLINE 2021
Hinweis
Schließen
Die Artikel wurden erfolgreich in den Korb gegeben

Im Einkaufskorb haben Sie Artikel im Gesamtwert von 0 Kč inkl. MwSt.

Im Einkauf fortsetzen Einkaufskorb abbilden