O NÁS

Naší vizí je pomáhat lidem ke šťastnému a spokojenému životu.

Pořádáme kurzy Metody RUŠ, což je metoda vědomé a logické práce s myšlenkami a emocemi.  Pomocí ní se zcela zbavíte řady svých potíží během relativně velmi krátké doby, navíc s trvalým efektem. Je to moderní, jednoduchá, praktická, logická a věcná metoda pro současného člověka. Vyřešíte s ní jakékoli problémy psychické (emoční), fyzické (tělesné), mentální (myšlenkové). 

Více: Metoda RUŠ

Přáli jsme si na našich kurzech poskytnout účastníkům ideální prostředí, které už samo o sobě bude blahodárně působit na duši. Proto jsme koupili a provozujeme Hotel Chytrov. Je situován na břehu stejnojmenného rybníka s nádherně čistou vodou, na samém okraji jižních Čech poblíž krásného města Telč. Ticho, klid, čistý vzduch a nádherné scenérie jsou naší bezkonkurenční přednostní. 

O hosty pečujeme ochotně a s láskou.  Jsme ekologičtí a šetrní k přírodě.  Věříme, že ozdravné procesy procházejí celým naším bytím, proto vaříme chytře - to je zdravě a výtečně ;-). Bez masa, sezónně, z místních surovin.

Prodáváme produkty vlastní výroby (sirupy, džemy, kváskové chleby, sušenky...) i eko drogerii, knížky (převážně o zdravém jídle), a nejrůznější hezké dárky a radosti,


© ARSYLINE 2020
Warning
Close
The product has been successfully added to the cart

In the cart, you have products in the total value 0 Kč incl. VAT

Continue Shopping Show cart